Bitkisel Form Çay ile Zayıflama

Bitkisel Form Çay ile Zayıflama

28 Eylül 2016 0 Yazar: A.Ayazz

Özel bitki karışımı olan Form Çayı,  zinde ve formda kalmak için ideal bir seçeneğiniz olacak.  İçeriği tamamen doğal bitkilerden oluşan Form Çayı,  özel formülü ile vücudunuzun form tutmasına yardımcı olabilir.  Düzenli kullanıldığında vücut üzerindeki etkisi daha iyi sonuç vermektedir. 

Zinde ve formda kalmak için kullanabileceğiniz Form Çay,  özel formülü ve doğal bitki karışımı ile kilo probleminde bağırsak tembelliğinde,  sindirim ve gaz şikâyetlerinde yardımcınız olacaktır.

İçeriği:  Yeşil cay[Camellia sinensis),  Mate lllex araguariensisl,  Funda lCalluna vulgaris),  Biberiye Rosmarinus officinalis].  Rezene[Foeniculum vulgare)  Hibiskus(Hibiscus sabdariffa).  Kiraz sapi(Prunus aviuml Anason[Pimpinella anisuml,  Kekik(Thymus sp.l Civanpercermi(Achillea millefoliuml.  Sarikantaron[Hypericum perforatum),  Stevia,  Guarana lPaulinia cupanal.  L-Carnitine

Kullanımı:  Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyiniz.  3-5 dakika demlenmeye bırakınız.  Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra, sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasını tavsiye ederiz.

Not:  Hamile ve emziren bayanların kullanmamasını tavsiye ederiz.